O mnie

Rzeczywistość to dla mnie za mało. Zawsze dopisuję do niej swoje rozdziały.

Kim jestem zawodowo?

Niemal od początku kariery związany byłem z marketingiem. Moją domeną jest słowo pisane, więc startowałem jako copywriter i przez kolejne lata zdobywałem doświadczenie w marketingu treści. Z tego względu, iż mam nieodpartą skłonność do porządkowania danych i optymalizowania metod działania, zacząłem pracować także jako strateg marketingu, najlepiej czując się w tworzeniu planów rozwoju i kontroli ich wdrażania.

Staram się nieustannie rozwijać zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wciąż uczę się czegoś nowego. Czasami są to krótkie, powierzchowne zetknięcia z daną tematyką, czasami głębsze wniknięcie. Dzięki temu potrafię spojrzeć na sprawy z wielu różnych perspektyw, a moje działanie nie jest krępowane jedną metodyką. Z kolei wieloletnie doświadczenie zdobyte w startupach, w początkowych etapach istnienia firm, nauczyło mnie precyzyjnie identyfikować potrzeby biznesowe oraz opracowywać optymalne sposoby ich realizacji, z uwzględnieniem ograniczonych zasobów.

Mój pełny profil zawodowy znajdziesz na Linkedin.

Współpraca

Jeżeli szukasz kreatywnego, interdyscyplinarnego umysłu, sprawnie łączącego syntetyczne i analityczne myślenie, zapraszam do współpracy. Chętnie zaangażuję się w ciekawe projekty wymagające zarówno wyobraźni, jak i biznesowej praktyczności. Lubię pisać (proza, publicystyka) i idzie mi to bardzo sprawnie, więc mogę wesprzeć wszelkiego rodzaju działania pisarskie i copywriterskie, w tym tworzenie wysokojakościowych treści, w ramach dziennikarstwa lub content marketingu.

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz osoby o następujących kwalifikacjach:

  • strateg marketingu
  • content marketing manager
  • video game writer
  • writer / pisarz
  • ghostwriter
  • copywriter

 

Maciej Jurgielewicz

 

KONTAKT

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza: