The best of your life™

Last modified date

Comments: 0

Masz wrażenie, że życie Ci umyka? Nie znajdujesz czasu, aby przystanąć i po prostu być? Natłok obowiązków sprawia, że myślami zawsze jesteś gdzieś w przyszłości? Możemy przywrócić Ci teraźniejszość. Możemy dać Ci wspomnienia.

Jak to działa? Zbieramy dane z urządzeń mobilnych twoich, twojej rodziny, przyjaciół, znajomych i współpracowników oraz agregujemy statusy udostępniane na serwisach społecznościowych. Mamy również dostęp do nagrań z kamer przemysłowych oraz systemów ochrony. Każdego dnia tysiące naszych dronów monitorują najbardziej ruchliwe miejsca dużych miast, dostarczając nam panoramicznych ujęć. Z tego materiału, opierając się na behawioralnej analizie twojej osobowości, tworzymy kompilacje najważniejszych wydarzeń z twojego życia.

Po ciężkim, zabieganym dniu możesz usiąść przed ekranem i w ciągu zaledwie 5 minut dowiedzieć się, co Ci się dzisiaj wydarzyło. Tym razem nic Ci nie umknie. Wiemy, że jesteś zapracowany. Wiemy, że masz dużo na głowie. Wiemy też, że jesteś zmęczony. Dlatego w naszych usługach stawiamy na przejrzyste i sensowne zestawienie, tak abyś nie musiał poświęcać na to zbyt wiele czasu i uwagi. Spójrz na swoje życie z odpowiedniej perspektywy.

Polecamy Ci naszą podstawową usługę – The best of your day™. W ramach abonamentu co 24 godziny będziesz otrzymywał zestawienie najistotniejszych wydarzeń z twojego minionego dnia. Dzięki zaawansowanym algorytmom narracyjnym każda kompilacja tworzy zamkniętą całość. Zwykła codzienność zyskuje więc sens, z logicznym początkiem i końcem.

Maciek

O AUTORZE: Czterdziestolatek, szczęśliwy mąż i tato. Bardzo lubię czytać, zarówno książki fabularne, jak i wiedzowe, chociaż ostatnio mam na to niewiele czasu. Hobby to także granie, obecnie na PS4 (z grami komputerowymi jestem zrośnięty jak z książkami, bo gram od czasów 8-bitowego Atari). Pisać lubię i muszę - to od zawsze moja naturalna potrzeba. Tego bloga założyłem, aby od czasu do czasu tę potrzebę zaspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment