The best of your life™

Last modified date

Comments: 0

Masz wrażenie, że życie Ci umyka? Nie znajdujesz czasu, aby przystanąć i po prostu być? Natłok obowiązków sprawia, że myślami zawsze jesteś gdzieś w przyszłości? Możemy przywrócić Ci teraźniejszość. Możemy dać Ci wspomnienia.

Jak to działa? Zbieramy dane z urządzeń mobilnych twoich, twojej rodziny, przyjaciół, znajomych i współpracowników oraz agregujemy statusy udostępniane na serwisach społecznościowych. Mamy również dostęp do nagrań z kamer przemysłowych oraz systemów ochrony. Każdego dnia tysiące naszych dronów monitorują najbardziej ruchliwe miejsca dużych miast, dostarczając nam panoramicznych ujęć. Z tego materiału, opierając się na behawioralnej analizie twojej osobowości, tworzymy kompilacje najważniejszych wydarzeń z twojego życia.

Po ciężkim, zabieganym dniu możesz usiąść przed ekranem i w ciągu zaledwie 5 minut dowiedzieć się, co Ci się dzisiaj wydarzyło. Tym razem nic Ci nie umknie. Wiemy, że jesteś zapracowany. Wiemy, że masz dużo na głowie. Wiemy też, że jesteś zmęczony. Dlatego w naszych usługach stawiamy na przejrzyste i sensowne zestawienie, tak abyś nie musiał poświęcać na to zbyt wiele czasu i uwagi. Spójrz na swoje życie z odpowiedniej perspektywy.

Polecamy Ci naszą podstawową usługę – The best of your day™. W ramach abonamentu co 24 godziny będziesz otrzymywał zestawienie najistotniejszych wydarzeń z twojego minionego dnia. Dzięki zaawansowanym algorytmom narracyjnym każda kompilacja tworzy zamkniętą całość. Zwykła codzienność zyskuje więc sens, z logicznym początkiem i końcem.

 


Podobało Ci się? Wspieraj moje pisanie:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Maciek

O AUTORZE: Czterdziestolatek, szczęśliwy mąż i tato. Bardzo lubię czytać, zarówno książki fabularne, jak i wiedzowe, chociaż ostatnio mam na to niewiele czasu. Hobby to także granie, obecnie na PS4 (z grami komputerowymi jestem zrośnięty jak z książkami, bo gram od czasów 8-bitowego Atari). Pisać lubię i muszę - to od zawsze moja naturalna potrzeba. Tego bloga założyłem, aby od czasu do czasu tę potrzebę zaspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment