Święte księgi

Last modified date

Comments: 0

święte księgi

Podobno zanim człowiek pójdzie do Nieba, zabierają go do Ogrodów Sztuki. Spaceruje z Aniołem Stróżem pośród zielonych polan i zagajników, opowiadając mu swoje życie. Później jest to wydawane drukiem.

Zbawiony trafia do raju tuż po premierze swoich “Wspomnień wybranych”. Wszyscy akurat żyją tym wydarzeniem i dzieło jest tematem niemal każdej rozmowy. Wielu mijanych ludzi niesie własny egzemplarz bestselleru. Zdarza się, że rozpoznają autora. Wtedy witają go ciepło i z entuzjazmem, chwaląc bardzo ciekawą i pouczającą książkę. Dzięki temu nowoprzybyły nie czuje się w Niebie obco i od razu staje się częścią tamtejszej społeczności i kultury.

Maciek

O AUTORZE: Czterdziestolatek, szczęśliwy mąż i tato. Bardzo lubię czytać, zarówno książki fabularne, jak i wiedzowe, chociaż ostatnio mam na to niewiele czasu. Hobby to także granie, obecnie na PS4 (z grami komputerowymi jestem zrośnięty jak z książkami, bo gram od czasów 8-bitowego Atari). Pisać lubię i muszę - to od zawsze moja naturalna potrzeba. Tego bloga założyłem, aby od czasu do czasu tę potrzebę zaspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment