Święte księgi

Last modified date

Comments: 0

święte księgi

Podobno zanim człowiek pójdzie do Nieba, zabierają go do Ogrodów Sztuki. Spaceruje z Aniołem Stróżem pośród zielonych polan i zagajników, opowiadając mu swoje życie. Później jest to wydawane drukiem.

Zbawiony trafia do raju tuż po premierze swoich “Wspomnień wybranych”. Wszyscy akurat żyją tym wydarzeniem i dzieło jest tematem niemal każdej rozmowy. Wielu mijanych ludzi niesie własny egzemplarz bestselleru. Zdarza się, że rozpoznają autora. Wtedy witają go ciepło i z entuzjazmem, chwaląc bardzo ciekawą i pouczającą książkę. Dzięki temu nowoprzybyły nie czuje się w Niebie obco i od razu staje się częścią tamtejszej społeczności i kultury.

 


Podobało Ci się? Wspieraj moje pisanie:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Maciek

O AUTORZE: Czterdziestolatek, szczęśliwy mąż i tato. Bardzo lubię czytać, zarówno książki fabularne, jak i wiedzowe, chociaż ostatnio mam na to niewiele czasu. Hobby to także granie, obecnie na PS4 (z grami komputerowymi jestem zrośnięty jak z książkami, bo gram od czasów 8-bitowego Atari). Pisać lubię i muszę - to od zawsze moja naturalna potrzeba. Tego bloga założyłem, aby od czasu do czasu tę potrzebę zaspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post comment