Pamiątka z wakacji

Last modified date

Comments: 0

Kasia spacerowała po plaży, ciesząc się ostatnim dniem urlopu nad morzem. Zauważyła jakiś ciemny przedmiot częściowo przysypany piachem. Podniosła go – było to blaszane pudełko, lekko skorodowane i pogniecione. W środku znalazła muszelkę i kartkę z tekstem: “Jesteś przeklęta. Tylko ta muszla uchroni Cię przed zapadnięciem się w czeluści podziemnej krainy. Nigdy jej nie puszczaj”.

Kasia uśmiechnęła się, zadowolona z ciekawego znaleziska. Pudełko wsunęła pod pachę i przyjrzała się muszelce. Nie było w niej nic szczególnego – wyglądała tak samo jak miliony innych walających się na brzegu morza. Kasia podrzuciła ją, złapała i schowała do kieszeni. Gdy chciała ruszyć dalej, odkryła, że po kolana zapadła się w piasku.

Maciek

O AUTORZE: Czterdziestolatek, szczęśliwy mąż i tato. Bardzo lubię czytać, zarówno książki fabularne, jak i wiedzowe, chociaż ostatnio mam na to niewiele czasu. Hobby to także granie, obecnie na PS4 (z grami komputerowymi jestem zrośnięty jak z książkami, bo gram od czasów 8-bitowego Atari). Pisać lubię i muszę - to od zawsze moja naturalna potrzeba. Tego bloga założyłem, aby od czasu do czasu tę potrzebę zaspokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment